O firmie


TELECOMM sp. z o.o. to niezależna i dynamicznie rozwijająca się firma, a także interdyscyplinarny zespół wyspecjalizowany w projektowaniu i wdrażaniu automatyki budynkowej, systemów technicznego zabezpieczenia mienia oraz integracji tych systemów w inteligentny budynek (Zintegrowany System Zarządzania Budynkiem). Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej zaawansowane i nowatorskie projekty. Pracujemy dla bardzo wymagających klientów.

Zatrudniamy doświadczonych inżynierów, którzy przeszli pełne szkolenia w centrach szkoleniowych producentów sprzętu i w jednostkach niezależnych, np. Centrum Naukowo-Badawczym Ochrony Pożarowej, TECHOMReichle&De Massari, Schneider Electric.

Wypracowaliśmy własne skuteczne rozwiązania na bazie naszych doświadczeń i wiedzy, a także dzięki współpracy z dostawcami – światowymi potentatami w dziedzinie automatyki, instalacji bezpieczeństwa i telekomunikacji: BOSCH, DELTA CONTROLS, HLS , Schneider Electric.

 

Najlepiej o firmie świadczą opinie Klientów:

"Na uwagę zasługuje również profesjonalizm i kompetencje pracowników firmy Telecomm Sp. z o.o., a także ich duża wiedza i doświadczenie dzięki którym możliwe było dostosowanie do naszych indywidualnych wymagań oraz wdrożenie w trakcie realizacji wielu innowacyjnych rozwiązań."

Sebastian Porębski, Cadbury Polska Sp. z o.o.

Zobacz pozostałe referencje


Zapoznaj się z ofertą Telecomm

Partnerzy

Współpracuj z Telecomm

TELECOMM zaprasza do współpracy:

  • podwykonawców zajmujących się montażem okablowania i urządzeń,
  • dostawców urządzeń.

Zobacz co mówią o nas nasi partnerzy