Oferta

Od prostych instalacji po inteligetne budynki

Telecomm to rozwiązania kompleksowe i dostosowane do potrzeb Klienta. Przy każdym projekcie wykorzystujemy 100% naszej wiedzy i doświadczenia. Możesz liczyć na doradztwo i pełną dyspozycyjność naszych specjalistów zarówno w trakcie prostych instalacji teletechnicznych, jak i przy skomplikowanych zintegrowanych systemach zarządzania budynkiem.

Jesteśmy z Tobą na każdym etapie pracdbamy o przygotowanie optymalnej infrastruktury pod kątem indywidualnych oczekiwań przyszłego użytkownika, ponoszonych nakładów finansowych i energooszczędnej oraz komfortowej eksploatacji.

Przy złożonych zadaniach, jak np. realizacja systemu inteligentnego budynku, zapewniamy:

  • projektowanie, kosztorysowanie i konsultacje dotyczące automatyki budynku,
  • doradztwo odnośnie doboru najbardziej odpowiednich materiałów i technologii,
  • nadzór techniczny i projektowy,
  • wykonawstwo obejmujące prace montażowe, uruchomieniowe oraz kontrolno-pomiarowe,
  • dostawę urządzeń,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasze produkty znajdują zastosowanie w budynkach różnej wielkości i różnego przeznaczenia, m.in. w sądach o podwyższonym standardzie, szpitalach, urzędach administracji państwowej i publicznej, bankach, centrach handlowo-rozrywkowych, hotelach czy obiektach przemysłowych.


Wykwalifikowana i nieustannie podnosząca swoje umiejętności kadra techniczna serwisu dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia bezawaryjnej pracy zainstalowanych systemów. Każdy z naszych Klientów ma dostęp do profesjonalnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego dostosowanego do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Nowością w naszej ofercie  audyty efektywności wykorzystania energii elektrycznej. Jest to szczegółowe opracowanie zawierające analizę zużycie energii i stanu obiektu, urządzeń technicznych i instalacji. Ponadto audyt zawiera także wykaz przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej obiektuurządzeń i instalacji oraz rzetelną informację na temat  możliwej do uzyskania oszczedności energii.


Potwierdzeniem kompetencji, profesjonalizmu i wysokiej jakości świadczonych przez TELECOMM Sp. z o.o. usług jest stale rosnąca liczba zadowolonych klientów.