Referencje partnerów


logo delta controls

"Wieloletnia współpraca z firmą Telecomm oraz jej przebieg, pozwala mi zarekomendować jej fachowość oraz Partnerstwo w różnych projektach."

Andrzej Kołodyński, Prezes Zarządu Delta Controls Sp. z o.o.
logo bosch

"Stosunki partnerskie pomiędzy naszymi firmami oceniamy bardzo pozytywnie. Firma Telecomm Sp. z o.o. charakteryzuje się dużym zaangażowaniem w realizowane projekty oraz doskonałością w ich wykonaniu, dlatego też jest godna polecenia jako profesjonalny, rzetelny oraz wiarygodny partner w interesach."

Tjeerd Huitema, Dyrektor Handlowy Bosch Security Systems

"Wysyłamy... bardzo pozytywną rekomendację Państwa wiarygodności, solidności i terminowości dla wszystkich potencjalnych klientów."

Grzegorz Barski, Dyrektor Oddziału

"Pracownicy Telecomm wielokrotnie brali udział w szkoleniach przeprowadzanych przez przedstawicieli Moeller Electric. Posiadają niezbędną wiedzę dotyczącą zaleceń producenta w zakresie montażu rozdzielnic. "

Andrzej Majewski, Z-ca Dyrektora Dywizji ds. handlowych

"Z prawdziwą satysfakcją wystawiamy najlepsze referencje firmie Telecomm. (...) Współpraca nawiązana już w 2003 roku potwierdza, że zarówno zarząd firmy Telecomm Sp. z o.o., jak i jej pracowników cechuje profesjonalizm i duże zaangażowanie. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń możemy w pełni polecić Telecomm Sp. z o.o. jako sprawdzonego i rzetelnego partnera."

Piotr Górniak, Członek Zarządu

"Naszym zdaniem firma Telecomm jest jednym z lepszych w Polsce specjalistów w zakresie integracji systemów i wykorzystania standardu otwartego BACnet. Telecomm został uhonorowany tytułem Lidera Tour Andover Controls w zakresie systemów BACnet w konkursie dla Partnerów TAC w roku 2005. W konkursie tym Telecomm pokonał ponad 50 partnerów w zakresie umiejętności i doświadczenia w instalacjach wykorzystujących protokół BACnet. (...)

 

Telecomm posiada własną kadrę inżynieryjną (...), która jest w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom technicznym oraz zaplecze organizacyjne i finansowe umożliwiające samodzielną realizację również dużych systemów i instalacji. Z pełną świadomością polecamy firmę Telecomm Sp. z o.o. jako wiarygodnego partnera."

Jacek Łukaszewski, Prezes Zarządu TAC Sp. z o.o.